PITANJE
Radim i živim u Maroku. Imam auto na moje ime. Ne mogu dobiti izvoznu deklaraciju jer je u Maroku ne izdaju kao takvu. Da li postoji alternativno rešenje?
ODGOVOR
Ne postoji, jer vozilo nije proizvedeno u evropi i ima isti status kao bilo koje vozilo proizvedeno van evropske unije. Euro standard se može postići ako se vozilo privremeno registruje u nekoj od zemalja evropske unije pa onda uveze u Srbiju. Tada su troškovi mnogo veći i obično klijenti odustanu od takvog poduhvata.
Informacije o troškovima carine i poreza kao i porudžbinu određenog automobila možete dobiti popunjavanjem formi koje dobijate klikom na neki od naših web servisa ispod.











