PITANJE
Gde se šalje zahtev za potvrdu o Euro 3 motoru i koje papire i informacije treba da dodam u zahtev? Kupili smo kola iz 1999 godine i želimo ga registrovati u Srbiji.
ODGOVOR
Zahtev se šalje AGENCIJI ZA BEZBEDNOST SAOBRAĆAJA Sektoru za vozila, Bulevar Mihajla Pupina 2, Novi Beograd.Zahtev možete preuzeti OVDE . Više informacija na sledećem linku:http://www.abs.gov.rs/zahtevi_za_homologaciju.html
Informacije o troškovima carine i poreza kao i porudžbinu određenog automobila možete dobiti popunjavanjem formi koje dobijate klikom na neki od naših web servisa ispod.











