PITANJE
Kupio sam auto od firme. Da li sam obavezan da prebacim osiguranje na svoje ime ili ne? Zaposlen sam u toj firmi.
ODGOVOR
Ukoliko je izvršen prenos vlasništva vozila sa pravnog lica na Vas, podrazumeva se da je neophodno i ažuriranje podataka u svim ostalim dokumentima koji se tiču vozila, pa samim tim i u polisi osiguranja od autoodgovornosti. Taj proces je vrlo jednostavan i besplatan. Sprovodi se u najbližoj filijali osiguravajućeg društva čiju polisu posedujete.



















